Slovenská premiéra MB Atego na výstavě Bus Show Nitra 2018

/ Květen 16, 2018/ Novinky busplan

BusPlan představí svou nabídku minibusů Mercedes Sprinter a Iveco Daily včetně slovenské premiéry 40-místního autobusu Mercedes Atego Travel na Prvním autobusovém veletrhu na Slovensku BUS SHOW Nitra 2018. Veletrh se uskuteční ve dnech 5.6. – 7.6.2018.

Chtěli bychom Vás pozvat na návštěvu naší expozice, kde Vám představíme aktuální vozy a všechny novinky.

Zlevněné vstupenky můžete získat po registraci na odkazu: http://busshow.eu/registracia-odbornych-navstevnikov-zlevnene-vstupne/

Těšíme se na Vaši návštěvu.

BusPlan Team

O VELETRHU BUS SHOW NITRA 2018

Veletrh BUS SHOW je vůbec prvním inovativním autobusovým veletrhem na Slovensku. Uskuteční se ve dnech 5.6. – 7.6.2018 v Nitře v areálu Turancar na Bratislavské ulici. Na výstavní ploše 4.600 m2 se představí nejnovější dopravní prostředky pro veřejnou hromadnou dopravu, včetně elektrobusů a autobusů s alternativními pohony z produkce evropských výrobců. Na BUS SHOW nebudou scházet ani nejmodernější a nejkomfortnějsí autobusy pro turistickou a dálkovou dopravu. Součástí veletrhu budou expozice s elektronickými informačními a odbavovacími systémy, servisní technikou a dalším příslušenstvím.

V rámci veletrhu se první den uskuteční konference Elektrické autobusy pro město v kontextu Smart Cities. Budoucnosti veřejné dopravy patří nové inovativní dopravní prostředky s čistým tichým pohonem a nové inteligentní technologie. Právě o tom se bude mluvit na konferenci, která se uskuteční na BUS SHOW. Maximum informací o slovenském veletrhu najdete na http://busshow.eu/.